23

01.2023

12:26

VIDEOD│Liider pääses napilt, punane latern võidutses

Coolbet saaliliigas peeti möödunud nädalavahetusel 12. vooru kohtumisi. Liider Smsraha alistas minimaalselt tabeli eelviimase meeskonna, Wolves teenis palliplatsil oma esimese võidu.

Kui enne möödunud vooru oli FC Jõgeva Wolves punkte teeninud vaid vastase tehnilisest kaotusest, siis nüüd avas meeskond võiduarve ka palliplatsil, kui Narva United FC alistati 6:4. Mängu alustas seejuures edukamalt Narva meeskond, kes võitis avapoolaja 3:2, ent teiseks poolajaks leidis Wolves uue hingamise, mille toel saadi kirja võidupunktid. Wolves jätkab liigatabelis küll viimasel kohal, ent on nüüd võrdsetel punktidel Rummu Dünamoga. 13 punkti teeninud Narva on tabelis kuues.

Tallinna FC Cosmos jätkab võidulainel, kui möödunud voorus oldi 7:1 üle Tartu Ravens Futsalist. Ka selles kohtumises leidis võitjameeskond õige hoo teisel poolajal: esimesel jõudis Cosmos sihini kahel korral, ent teisel saadeti palli vastase võrku viiel korral. Cosmose resultatiivseim mängija oli Marek Naal, kes vormistas mängu lõpus kübaratriki. Liigatabelis on Cosmos teine, olles kogunud võrdselt 30 punkti liidri Smsrahaga. Ravens on võrdsetel punktidel Phoenixiga, ent paigutub neist rea võrra madalamale viiendale kohale.

Vooru tabelinaabrite lahingus jäi peale Aruküla Radius, kes sai kirja 3:1 võidu JK Kohila vastu. Mäng oli seejuures väga tasavägine, sest avapoolajal jõudis kumbki meeskond väravani ühel korral ning võidu kindlustas Radius alles kohtumise lõpus, kui täpsed olid Tristan Saupõld ja Kevin Sooaluste. Kohtumise põnevust ja pinget ilmestab ka tõsiasi, et mängu vältel näidati kolmel korral punast kaarti. Tabelis asuvad meeskonnad endiselt kõrvuti  Radius on seitsmes, Kohila kaheksas , ent 12 punkti kogunud Radiusel on nüüd Kohila ees kolmepunktiline edu.

Tabeli eelviimane Rummu Dünamo näitas Coolbet saaliliiga liidrile Viimsi FC Smsrahale head vastupanu, ent jäi 5:6 kaotusega punktilisast ilma. Mängu alustas Smsraha hästi, ent eduseis anti käest kolmel korral. Mängu lõpus tõid Viimsi mängumehed tabloole 6:4 edu ning kuigi Dünamol õnnestus viimasel minutil kaotusseis minimaalseks vähendada, ei olnud tabeli eelviimane rohkemaks suuteline. Smsraha jätkab 30 punktiga tabeli tipus, Dünamo arvel on 11 kohtumistest 6 punkti.

12. vooru viies kohtumine, kus on vastamisi Sillamäe FC NPM Silmet ja Jõhvi FC Phoenix, toimub 5. märtsil kell 16.00 Sillamäe Spordikompleksis.