07

12.2020

12:44

VIDEOD│Paide ja Kalju pakkusid viimases kohtumises väravatesaju

Paide Linnameeskond ja Nõmme Kalju lõpetasid oma hooaja väravaterohke vastasseisuga, kui kahe peale löödi 11 tabamust.

Kalju asus võõrsil kohtumist juhtima seitsmendal minutil, kui kasutati ära segadus Paide karistusala lähistel ja Kaspar Paur saatis tugeva löögi lati alla. Kodumeeskond andis vastulöögi 26. minutil, kui jala sai valgeks Henri Anier. Seejärel läks kohtumine äärmiselt lahtiseks. Esmalt viis Sander Puri 35. minutil Kalju taas ette, kuid neli minutit hiljem oli tablool juba Paidele soodsad numbrid, sest resultatiivsed olid Hadji Drame ja Abdul Yusif.

Teist poolaega alustas teravamalt samuti Paide, kui 50. minutil tegi skoori Deabeas. Kalju suutis küll kahel korral tulla ühe värava kaugusele, kuid Paide teenis lõpuks siiski 7:4 võidu. Teisel kolmveerandtunnil olid Paide poolelt resultatiivsed Debeas, Anier ja Siim Luts ning Kalju tabamuste eest hoolitsesid Aleksandr Volkov ja Igor Subbotin.