16

01.2023

11:19

VIDEOD│Phoenix tõusis neljandaks, Silmet teenis suure võidu

Coolbet saaliliigas peeti laupäeval, 14. jaanuaril kolm 11. vooru kohtumist, mille järel teenisid olulist punktilisa Jõhvi FC Phoenix, JK Kohila ja Sillamäe FC NPM Silmet.

Jõhvi FC Phoenix sai kirja tähtsa võidu, kui Rummu Dünamo alistati seisuga 4:2. Phoenix läks vaheajapausile Reino Urlihi tabamusest üheväravalises eduseisus, ent teise poolaja algul õnnestus Dünamol kahega vastata. Phoenix sai sellest aga indu juurde, taastas kolme minuti vahemikus oma edu ning Deniss Tjapkini hiline tabamus tegi mängu lõppseisuks 4:2. Võidu toel tõusis Phoenix liigatabelis 18 punktiga neljandale kohale, Dünamo jätkab 6 punktiga eelviimasel real.

JK Kohila teenis oma hooaja kolmanda võidu, kui FC Jõgeva Wolvesist oldi üle 6:4. Mängu avapoolaeg kujunes väga tasavägiseks, sest kummalgi meeskonnal õnnestus täpne olla kahel korral. Teisel poolajal pani aga Kohila oma paremuse maksma, saates palli vastase võrku veel nejal korral. Kohila ridadest oli resultatiivseim Rauno Kald, kes sai kirja kübaratriki. Võidu järel jätkab Kohila küll kaheksandal real, ent on nüüd kogunud võrdselt punkte koha võrra kõrgemal asuva Aruküla Radiusega. Wolves on 3 punktiga liigatabelis viimasel kohal.

Vooru ühepoolseim kohtumine peeti Narvas, kus Sillamäe FC NPM Silmet teenis 8:2 võidu Narva United FC vastu. Mängu alustas seejuures oluliselt paremini United, kes võitis Aleksandr Starodubi tabamuste toel avapoolaja seisuga 2:1. Teisel poolajal läks esikolmikusse kuuluv meeskond Silmet siiski oma teed, kui löödi seitse väravat. Täpseima jalaga mängija oli Anton Pfening, kes oli resultatiivne neljal korral. Võiduga kindlustas Silmet tabelis oma kolmandat kohta, olles nüüdseks teeninud 25 punkti. United jätkab 13 punktiga kuuendal real.

Coolbet saaliliiga jätkub saabuval nädalavahetusel, 21. ja 22. jaanuaril, kui peetakse 12. vooru kohtumisi. Ülejäänud 11. vooru kohtumised lükkusid veebruarikuusse: Tartu Ravens Futsal ja Aruküla Radius kohtuvad Lähte Spordihallis 8. veebruaril kell 20.30, liiga liidrid Tallinna FC Cosmos ja Viimsi FC Smsraha lähevad Kiili Spordihoones vastamisi 22. veebruaril kell 20.45.