20

09.2021

11:28

VIDEOD│Premium liiga 24. voor pakkus ohtralt väravaid

Nädalavahetusel peeti Premium liigas 24. vooru kohtumisi, kui võidud noppisid TJK Legion, Kuressaare, FCI Levadia, FC Flora ja Paide Linnameeskond.

Vooru esimeses mängus läksid vastamisi Legion ja Tulevik. Kadrioru staadionil peetud kohtumises läks Tulevik 11. minutil Kaimar Saagi väravast juhtima. Kümme minutit hiljem viigistas Legion tänu Nikita Ivanovi osavale löögile seisu. Avapoolajal oli Tulevikul suurepärane võimalus taas juhtohjad haarata, kuid Ivans Baturins tõrjus Saagi penalti. Teisel poolajal säras Aleksandr Šapovalov, kelle kahe värava toel sai Legion 3:1 võidu.

FC Kuressaare korraldas koduväljakul väravatesaju, kui Pärnu Vaprus alistati 6:0. Avapoolaeg lõppes küll väravateta viigiga, kuid teisel kolmveerandtunnil sai kodumeeskond soonele ja lõi Vapruse võrku kuus vastuseta väravat. Kahel korral oli resultatiivne Sander Laht ning ühe tabamuse lisasid Mattias Männilaan, Märten Pajunurm, Markus Allast ja Otto-Robert Lipp.

Tallinna FCI Levadia jätkas liigas oma kindlat minekut, kui A. Le Coq Arenal peetud kohtumises teeniti 3:0 võit Narva Transi üle. Esimese poolaja üleminutitel viis Bogdan Vaštšuk Levadia juhtima ning teisel poolajal tegid skoori Brent Lepistu ja Hannes Anier. Levadia jaoks oli tegemist 11. järjestikuse võiduga koduliigas.

Raudteederbis õnnestus Tallinna FC Floral kirja saada 2:0 võit Nõmme Kalju üle. Mõlemad väravad sündisid avapoolajal Rauno Alliku jalast. Alliku jaoks olid need tabamused ühtlasi 100. ja 101. väravaks koduliigas.

Vooru lõpetas kohtumine Tartus, kus näitas jõudemonstratsiooni Paide Linnameeskond, alistades JK Tammeka 5:2. Paide lõi kõik oma väravad avapoolajal, kui kübaratriki sai kirja Henri Anier ning jala said valgeks ka Joseph Saliste ja Siim Luts.