08

05.2022

13:05

VIDEOD│Ravens kindlustas kolmanda koha, Cosmos viigistas finaalseeria

Coolbet saaliliigas peeti olulisi kohamänge, kui Tartu Ravens Futsal alistas Kohila ja teenis kolmanda koha. Tallinna FC Cosmos suutis võiduka kohtumisega finaalseeria viigistada.

Mullu teisele kohale tulnud Ravens Futsal kindlustas ka tänavu medalid, kui kolmanda koha otsustavas mängus võideti 10:6 JK Kohilat. Koduväljakul mänginud Kohila suutis vastasseisu ka kahe väravaga juhtima minna, kuid tänu tugevale teisele poolajale võttis Ravens võidu ja pronksmedalid.

Kolme võiduni peetava finaalseeria teises kohtumises alistas Tallinna FC Cosmos 4:3 Viimsi FC Smsraha. Cosmos haaras juhtohjad kolmandal minutil ja kohtumise jooksul enam seda käest ei lasknud. Viimsi tegi tugeva lõpuspurdi, kui neli ja pool minutit enne lõppu jõuti ühe värava kaugusele. Sellele vaatamata hoidis Cosmos edust kinni ja viigistas finaalseeria.

Narva United lõpetas tänavuse hooaja viienda kohaga, kui otsustavas mängus alistati võõrsil Sillamäe Alexela 9:3. Piirilinna meeskond jäi esialgu kaotusseisu, kuid avapoolaeg lõppes nende 2:1 eduseisus ning teisel poolajal näidati kindlat esitust.

Seitsmenda koha esimeses mängus sai näha ohtralt väravaid, kui Rummu Dünamo alistas Npm Silmet FC Sillamäe 23:3. Silmet pidas terve kohtumise ühe koosseisuga, sest vahetusmängijaid meeskonnal ei olnud. Kohtumise resultatiivseim oli kaheksa tabamusega Chaslau Ustsinovich. Seeria teine mäng toimub 15. mail kell 17.30.