25

10.2021

12:25

VIDEOD│Tipneri karikavõistluste 1/8-finaalides saatis edu Premium liiga meeskondi

Nädalavahetusel toimus Evald Tipneri karikavõistlustel mitmeid kaheksandikfinaale, kus noppisid võidu Paide Linnameeskond, Nõmme Kalju, Narva Trans ja Tartu Tammeka.

Premium liiga klubide omavahelises heitluses õnnestus Kaljul võõrsil kirja saada 3:1 võit Viljandi Tuleviku üle. Kalju asus mängu kiirelt juhtima, kui juba kolmandal minutil viis Alex Matthias Tamm külalised ette. Tulevik tõi viigi tabloole 12. minutil, kui Nikita Komissarov lahendas tsenderduse osavalt ühe puutega. Mitmete võimalustega teisel poolajal sai väravat näha 75. minutil, kui Pavel Marini löök leidis Kaupo Kruusmäe põrkest tee väravasse. Lõppseis tuli tabloole 87. minutil läbi Aleksandr Volkovi tabamuse.

Tartu linna derbis alistas JK Tammeka koduväljakul 3:0 Tartu Kalevi. Avapoolajal sündis üks värav, kui 31. minutil tegi skoori Giacomo Uggeri. Tammeka minimaalne eduseis püsis tablool pikalt, kui 80. minutil õnnestus Tristan Koskoril kodumeeskonna elu veidi kergemaks teha, kui suunas Kevin Mätase tsenderduse peaga väravasse. Viimase tabamuse autoriks oli 85. minutil Artur Uljanov.

Paide Linnameeskond purustas koduväljakul Esiliigas mängiva Tallinna FC Flora U21 lausa 14:0. Mängu resultatiivseim oli kaheksa väravaga Henri Anier. Kaks tabamust said oma nimele Deabeas Sekyere ja Hadji Drame, ühe väravaga toetasid meeskonda Foday Trawally ja Hindrek Ojamaa.

Narva Trans võõrustas piirilinnas Tartu Welcot ja edenes 3:0 võiduga järgmisesse ringi. Esimesel kolmveerandtunnil sai näha ühte tabamust, kui Mikk Valtna saatis õnnetul kombel palli enda väravasse. Teisel poolajal said kodumeeskonna poolt tabamuse kirja Eduard Golovljov ja Aleksandr Zakarliuka.

Tallinna JK Legion pääses veerandfinaali ilma mänguta, sest teenis loobumisvõidu FC Elva vastu.

Karikavõistluste seniste tulemsute ja mängude ajakavaga saab tutvuda siin.