17

03.2023

11:23

VIDEOD│Vaprus mängis viiki ka Kaljuga

Premium liiga avavoorus Tallinna FCI Levadiaga väravateta viiki mänginud Pärnu JK Vaprus näitas suurepärast minekut ka Nõmme Kalju FC vastu, kellega lepiti 1:1 viiki.

Kevin Aloe omavärav viis Pärnu Rehepapi kunstmuruväljakul Kalju 5. minutil juhtima. Kaitsja heastas selle 72. minutil, toimetades nurgalöögist palli Uku Kõrreni, kes selle omakorda peaga väravasse suunas. Teise poolaja alguses saatis palli võrku ka Kalju ründaja Alex Matthias Tamm, ent peakohtunik Karl Koppel tuvastas väljakupealse ülevaatuse käigus, et ründaja tegi väravale eelnenud olukorras vea ning tabamus läks tühistamisele.

Kahe peetud mängu järel on nii Vaprusel kui Kaljul tabelis kirjas kaks punkti. Järgmises voorus ootab mõlemat meeskonda 19. märtsil ees võõrsilmäng: Vaprus läheb vastamisi FC Kuressaarega, Kalju võtab mõõtu Harju JK Laagrilt.