02

05.2022

11:45

VIDEOD│Viimsi alustas finaalseeriat võidukalt, Ravens astus sammu kolmanda koha suunas

Coolbet saaliliigas tehti algust nii finaalseeriaga kui ka kolmanda koha mängudega. Avakohtumistest väljusid võidukalt Viimsi FC Smsraha ja Tartu Ravens Futsal.

Finaalseeria esimeses kohtumises pakkusid Viimsi ja Tallinna FC Cosmos tõelise maiuspala. Koduväljakul mänginud Cosmos jäi esmalt kaheväravalisse kaotusseisu, kui skoori tegid Nikita Andreev ja Ervin Stüf. Seejärel sahistas Cosmos omakorda vastaste võrku kolmel korral, kui jala said valgeks Boriss Poddubnõi, Juan Molero ja Alexander Machado. Avapoolaeg lõppes tänu Stüfi teisele tabamusele viigiliselt. Teisel poolajal viis Edwin Stüf Viimsi taas ette, kuid nende omavärav mõned minutid hiljem tõi Cosmose mängu tagasi. Lõppsõna jäi siiski Viimsile, sest Andreev tegi nende poolt vaadatuna seisuks 5:4. Kolme võiduni peetava seeria teine mäng toimub 6. mail kell 20.00.

Põnevust jagus küllaga ka kolmanda koha seeria avamängu, kui Tartu Ravens Futsali ja JK Kohila vastasseisus läks võitja välja selgitamiseks vaja penalteid. Kohtumise normaalaeg lõppes 3:3 viigiga ning lisaajal näitasid mõlemad meeskonnad samasugust resultatiivsust, kui tablool ilutses lõppskoor 6:6. Seega tuli appi võtta penaltid, kus mõlemad klubid näitasid küllaltki kindlat närvi. Kohilal lipsas sisse üks eksimus ning sellega võttis 5:4 võidu Ravens. Kahe võiduni peetava seeria teine kohtumine peetakse 7. mail kell 18.00.