12

12.2022

15:43

VIDEOD│Viimsi tõusis Coolbet saaliliigas liidrikohale

Möödunud nädalavahetusel peeti Coolbet saaliliigas kaheksanda vooru kohtumisi. Viimsi FC Smsraha võttis kindla võidu esikolmikusse kuuluva Sillamäe Silmeti üle ning tõusis seeläbi tabeliliidriks.

Viimsi avas mängu väravatearve 10. minutil, kui täpne oli Igor Vassiljev ning see jäi ka avapoolaja ainsaks tabamuseks. Väravatesajuga alustati teise poolaja algul, kui Kirill Šustovi esimene ja Vassiljev teine tabamus tõid tabloole kolmeväravalise edu. Kuigi Silmeti poolelt õnnestus Stanislav Gussevil ühega vastata, ei pidurdanud see Viimsi hoogu ning löödi veel neli väravat, mille said enda nimele Aleksei Titenok, Ervin Stüf, Mark Boskin ja Nikita Andreev. 7:1 võidumängu järel tõusis Viimsi 21 punktiga tabelis liidriks, Silmet jätkab 16 punktiga kolmandal kohal.

Kuigi Silmeti komistamisega olnuks Tartu Ravens Futsalil võimalus ise kolmandale kohale tõusta, ei õnnestunud neil Jõhvi FC Phoenixit alistada. Tartlased asusid mängu Raul Rebase väravast juhtima, ent vaheajapausiks tegid Phoenixi mängumehed Vladimir Aga ja Reino Urlih seisuks 2:1. Teisel poolajal lõid meeskonnad teineteisele väravaid kordamööda ning Ravensil kaotusseisust välja tulla ei õnnestunudki. Resultatiivseim oli Vladimir Aga, kes sai 6:4 võidumängus jala valgeks kolmel korral. Ravens jätkab 15 punktiga neljandal kohal, Phoenix on 9 punktiga seitsmes.

Aruküla Radiuse ja Rummu Dünamo vaheline kohtumine kujunes tõeliselt tasavägiseks, ent 7:6 võiduga kirjutas võidupunktid tabelisse Dünamo. Mängu alustas seejuures paremini Radius, kes oli seitsmendaks mänguminutiks neljaväravalises eduseisus. Poolajapausiks õnnestus Dünamol kolme tabamusega vastata ning teisel poolajal lisati veel neli. Kuigi mängu viimased kaks väravat lõi Radius, ei õnnestunud kummalgi rohkem sihini jõuda. Võidu järel on Dünamo 6 punktiga üheksas, Aruküla jätkab 9 punktiga kuuendana.

Narva United FC sai kirja hooaja neljanda võidu, kui 5:2 oldi üle JK Kohilast. Kohila asus kiiresti Rauno Kalda tabamusest mängu juhtima, ent poolajapausiks õnnestus Narval skoori teha lausa neljal korral. Teisel poolajal lisas kumbki meeskond oma nimele veel ühe tabamuse, kui Kohila poolelt oli täpne Lauri Lend ning Narva mängumees Stanislav Bõstrov vormistas kübaratriki. 13 punktiga on Narva liigatabelis viies, Kohila paigutub 6 punktiga kaheksandale reale.

Tallinna FC Cosmose ja FC Jõgeva Wolvesi vaheline kohtumine jäi koduvõistkonna tõttu pidamata ning sellele järgnes Wolvesi automaatne võit.