21

09.2021

13:25

VIDEO│Elva tuli kaotusseisust välja ja alistas Levadia U21

Esiliigas jäi selja taha 22. voor, kui võidupunktid said kirja Tallinna Kalev, Maardu Linnameeskond, FC Flora U21, ja Paide Linnameeskond U21. Soccerneti ülekandemängus alistas FC Elva võõrsil 4:2 Tallinna FCI Levadia U21 meeskonna.

Eile peetud vooru viimases kohtumises õnnestus FC Elval tulla välja kaotusseisust ning alistada tabelinaaber FCI Levadia U21. Maarjamäe staadionil toimunud mängus õnnestus Levadial juhtima minna 14. minutil, kui Omar Elhussieny realiseeris penalti. Viigiseis tuli tabloole 36. minutil, kui skoori tegi Tarvo Timm. Teisel poolajal duubeldas ta oma väravatearvet ja viis Elva omakorda ette. Levadia suutis 81. minutil veel tänu Igor Sokolovi tabamusele seisu viigistada, kuid seejärel läks oma teed Elva. Vaid minut hiljem oldi taas Nikita Karasjovi väravast eduseisus ning üleminutitel vormistas lõppseisu Markus Lokk.

Ülejäänud mängud toimusid laupäeval, 18 septembril. Tabelis teisel kohal asuv Tallinna Kalev teenis Tartus minimaalse 1:0 võidu JK Tammeka U21 üle. Kohtumise ainsa värava autoriks oli 77. minutil Aaron Thomas Russ.

Liidril Maardu Linnameeskonnal kulges mäng kergema vaevaga, kui koduväljakul alistati Tartu JK Welco lausa 7:0. Kaks väravat said kirja nii Vitali Gussev kui ka Roman Sobtšenko. Ühe tabamuse lisasid Ilja Zelentsov, Vadim Aksjonov ja Vadim Mihhailov.

Pärnu JK ja FC Flora U21 pidasid Pärnus maha põneva kohtumise, kui Flora duubelmeeskond sai kirja 1:0 võidu. Kolm punkti kindlustas Henri Välja tabamus 41. minutil.

Paide Linnameeskond U21 tuli välja kaheväravalisest kaotusseisust ning teenis 4:3 võidu Nõmme Unitedi üle. Robi Saarma viis Männiku staadionil Nõmme Unitedi kaheksandal minutil ette, kuid Kevor Palumetsa 20. minuti penalti tõi tabloole viigi. Saarma väravad 24. ja 51. minutil andsid Nõmme Unitedile kaheväravalise puhvri, kuid Paide tugev viimane pooltund tõi lõpuvile kõlades võidu just neile. Foday Trawally ning Kristofer Pihti väravad viigistasid seisu ning Sander Soo tabamus 79. minutil kindlustas võidu Paide duublile.

Esiliiga mängude kalendri, tulemuste ja tabeliseisuga saab tutvuda SIIN.

Pildil: Keskel Tarvo Timm (nr. 33). Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee