22

07.2022

22:09

VIDEO│Flora alistas suurelt Legioni

Tallinna FC Flora teenis 13. vooru järelepeetud mängus kindla võidu TJK Legioni üle, kui vastased alistati 7:0.

Mängu saatus otsustati juba avapoolajal, kui Floral õnnestus lüüa neli väravat. Esimesena tegi skoori seitsmendal minutil Ken Kallaste, kui saatis väravasse nurgalöögist tulnud palli. Seejärel sai kaks tabamust kirja Mark Anders Lepik ning poolaja lõpu eel sai jala valgeks Rauno Alliku.

Teisel poolajal tuli väravaid oodata kauem, kui veerand tundi enne normaalaja lõppu oli resultatiivne vahetusest sekkunud Aleksandr Šapovalov ja kümme minutit hiljem oli täpne Danil Kuraksin, kes samuti alustas mängu varumängijate pingilt. Lõppseisu tõi tabloole iluväravaga Markus Poom.

Tänu võidule kasvatas Flora eduseisu tabeli tipus, kui vahe teisel kohal oleva FCI Levadiaga on viis punkti.