25

04.2022

17:01

VIDEO│Flora alistas tänu tugevale teisele poolajale Tabasalu

Naiste Meistriliigas peeti nädalavahetusel järjekordsed kohtumised ning valitsev Eesti meister Tallinna FC Flora alistas liiga uustulija JK Tabasalu. Lisaks said võidurõõmu tunda Tartu Tammeka, Saku Sporting ja Tallinna Kalev.

FC Flora võõrustas kolmanda vooru mängus Tabasalu naiskonda ning teenis 4:0 võidu. Avapoolajal sündis üks värav, kui Kristina Teern viis kodunaiskonna 24. minutil juhtima. Selle seisuga mindi ka vaheajapausile. Teise kolmveerandtunni jooksul õnnestus Floral kirja saada kolm vastuseta väravat, kui jala said valgeks Jaanika Volkov ja Getter Saar ning lõppseisu vormistas oma teise tabamusega Teern. Flora on kolm mängu läbinud täiseduga, mis annab tabelis esikoha, Tabasalul on selja taga kaks kohtumist ja teenitud üks punkt.

Saku Sporting on kahe mängu järel täiseduga, kui viimati alistati võõrsil 3:0 Põlva FC Lootos. Lisandra Rannasto avas üheksandal minutil mänguskoori ning suurendas oma naiskonna edu avapoolaja viimasel minutil. Teisel poolajal püsis seis enamuse ajast samasugune, kuid mängu üleminutitel sai Berle Brant kirja värava ja vormistas lõppskoori. Sporting hoiab tabelis kuue punktiga teist kohta, Lootos on koos Tabasaluga ühe punkti peal.

Tartu Tammeka avas võiduarve, kui koduväljakul alistati 1:0 Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond. Mängu ainus värav sündis 56. minutil ja selle autoriks oli Anna-Martha Reino. Tammeka on kahe kohtumise järel koos Tallinna Kalevi ja ühendnaiskonnaga kolme punkti peal.

Tallinna Kalev suutis viimati kirja saada 3:0 võidu Pärnu Vapruse üle. Kohtumise kõik väravad lõi Emma Treiberg, kui juba viiendaks minutiks oli Kalevi eduseis kaheväravaline. Viimane tabamus sündis normaalaja viimasel minutil. Kalevi jaoks oli see ühe kaotuse kõrval esimeseks võiduks, Vaprus on kolme kohtumise järel punktideta.

Liiga tabeliseisu ja mängude kalendriga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.