04

08.2020

11:40

VIDEO│Flora liikus karikavõistlustel järgmisesse ringi

Evald Tipneri karikavõistlustel sai eile võidurõõmu tunda karikakaitsja Tallinna FC Flora, alistades 1/32-finaalis Pärnu Jalgpalliklubi tulemusega 4:1.

Pärnu Rannastaadionil peetud mängu domineeris valitsev Eesti meister, kuid mängupildile vastu nõelas esimesena just kodumeeskond. Kohtumise 10. minutil tegi kontrarünnakul hea eeltöö Kein Makovei ning tema söödu realiseeris Risto Kauniste. Flora jõudis viigiväravani 34. minutil, kui Markus Poom leidis tee karistusalasse ning lükkas palli kindlalt mööda Pärnu väravas seisnud Kaupo Koortist. Kõigest minut hiljem oli tänu Henrik Pürgi tabamusele tablool juba Flora 2:1 eduseis. Avapoolaja lõpus lisas ühe värava Andreas Kiivit ning hilisem lõppseis sündis 61. minutil Poomi jalast. Kohtumist saab täispikkuses järgi vaadata Soccernet.ee portaalist.

Pildil Markus Poom. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee