17

08.2022

23:41

VIDEO│Flora liikus kindla võiduga karikavõistluste kaheksandikfinaali

Evald Tipneri karikavõistluste 1/16-finaal viis vastamisi Premium liiga klubid FC Flora ja TJK Legioni. A. Le Coq Arenal peetud kohtumise võitis Flora tulemusega 6:0.

Kodumeeskond Flora lõi mõlemal poolajal kolm väravat, kui esimesel kolmveerandtunnil said tabamuse kirja Henrik Ojamaa, Mark Anders Lepik ja Martin Miller. Teisel poolajal olid resultatiivsed Sergei Zenjov, Aleksandr Šapovalov ning lõppseisu vormistas vahetusest sekkunud 15-aastane Tony Varjund.

Järgmisesse ringi liikus ka JK Narva Trans, kes suutis koduväljakul alistada 5:0 II liiga klubi FCI Tallinna. Skoori tegid Denys Dedechko, Denys Taraduda, Kevin Aloe, Raivo Saar ja Volodymyr Pryiomov.

Teisipäeval toimunud kohtumistes saatis edu samuti Premium liiga klubisid, kui Tallinna Kalev oli tulemusega 15:0 üle FC Soccernetist ja Tartu Tammeka teenis 8:0 võidu Pärnu Jalgpalliklubi üle.

Teisipäeval peeti Tipneri karikavõistlustel ka viimased 1/32-finaalid. III liiga klubi Tallinna FC Olympic Olybet alistas 3:0 rahvaliigas mängiva JK Saare Latte. Avapoolajal oli täpne Roland Samberk ja teisel poolajal kindlustasid võidu Raido Reinsalu kaks tabamust. Teises kohtumises teenis Tallinna FC Maksatransport kindla 10:0 võidu FC Tallinna Wolvesi üle.

Neljapäeval, 18. augustil toimub kell 11.30 Eesti Jalgpalli Liidu konverentsikeskuses karikavõistluste 1/8-finaalide loosimine, mida näeb otsepildis Eesti jalgpalli YouTube'i ja Facebooki kanalites. Samal päeval on kavas ka kaks 1/16-finaali, kui kell 19.00 võõrustab Nõmme Kalju põnevas kohtumises Tallinna FCI Levadiat ja samal ajal lähevad vastamisi ka FC Tallinn ja Tallinna FC Flora U21. Kalju ja Levadia kohtumist näitab otsepildis Soccernet TV ning teist FC Tallinna ja Flora U21 mängu näeb FC Tallinna YouTube’i kanalist.