01

09.2021

22:31

VIDEO│Flora lõi Kalevile neli vastuseta väravat

Naiste Meistriliiga 17. voorus läksid vastamisi esikolmiku naiskonnad ning FC Flora sai Tallinna Kalevi vastu kirja 4:0 võidu.

Kohtumise avavärav sündis 40. minutil, kui Jessika Uleksini pealöök läks Kalevi kaitsemängija rikošetist väravasse. Teise poolaja alguses sai jala valgeks vaheajal vahetusest sekkunud Getter Saar. Ülejäänud tabamused sündisid mängu lõpuminutitel, kui esmalt suurenes Flora eduseis Kalevi omavärava tõttu ja seejärel realiseeris Lisette Tammik nurgalöögist tulnud palli.

Nädalavahetusel peetud 17. vooru kohtumistes teenisid võidud Pärnu Vaprus, Saku Sporting ning Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond. Vaprus alistas koduväljakul 3:0 Põlva Lootose. Saku Sporting oli tänu tugevale avapoolajale 7:0 üle Tartu Tammekast ning ühendnaiskond teenis Lasnamäe Ajaxi vastu 6:0 võidu.