04

10.2021

16:51

VIDEO│Flora lõi Tammekale kolm ja võttis kindla võidu

Nädalavahetusel teenis Tallinna FC Flora Premium liiga 26. voorust kindla võidu, alistades Tartu JK Tammeka 3:0.

Flora alustas mängu tugeva survega ning juhtväravani jõuti 9. minutil, kui Markus Poomi nurgalöögile sai pea vahele Henrik Pürg. 43. minutil oli resultatiivse söödu autor taaskord Poom, kes toimetas palli Tammeka kaitseliini vahelt Flora teise värava löönud Rauno Allikule. Mängu lõppseisu vormistas Flora teise poolaja alguses, kui pikk palli valdamine kulmineerus Henrik Ojamaa läbisööduga Konstantin Vassiljevile, kes mängis väravavahist mööda ning saatis seejärel palli tühja väravasse.

Võidu järel asub Flora 56 punktiga liigatabelis teisel kohal, Tammeka paigutub 13 punktiga viimasele reale.