27

03.2022

14:58

VIDEO│Flora naiskond alistas Superkarikafinaalis Sportingu

Tallinna FC Flora naiskond teenis oma kuuenda Superkarika võidu, kui täna Sportland Arenal peetud kohtumises alistati 3:0 Saku Sporting.

Flora asus mängu juhtima 24. minutil. Getter Saar sai vastaste karistusalas söödu Mari Liis Lillemäelt ja Flora ründaja saatis palli Saku väravas seisnud Keiti Kruusmanni jalge vahelt võrku. Naiskonna eduseis suurenes veidi enne poolajavilet, kui Lisette Tammik jõudis tsenderduseni enne väravavahti ja suunas palli peaga võrku.

Kohtumise hilisem lõppskoor tuli tabloole 58. minutil. Nurgalöögist tulnud pall tekitas Sportingu karistusalas omajagu segadust ning Saar sai kirja oma teise värava.

Flora jaoks oli tegemist kuuenda Superkarika võiduga. Mullu naiskonna ajaloo parima tulemusena Meistriliigas teiseks jäänud Sportingu jaoks oli Superkarikafinaalis mängimine esmakordne.