01

04.2022

16:48

VIDEO│Flora naiskond alustas liigahooaega kindla võiduga

Neljapäeva õhtul tehti algust naiste Meistriliiga uue hooajaga, kui esimeses kohtumises alistas Tallinna FC Flora võõrsil 5:0 Pärnu JK Vapruse.

Tiitlikaitsja Flora asus mängu juhtima 23. minutil, kui karistusalas kukutati Lisette Tammik. Sellele järgnenud penalti realiseeris Kristina Teern, kui saatis palli vasakusse nurka. Veidi pärast pooltunni möödumist suurendas Tammik ise Flora eduseisu, kui lahendas üks-ühele olukorra. Vaid mõned minutid hiljem oli täpne Anastasia Ivanova, kes saatis karistusala servast kauglöögi tagumisse ristnurka.

Teisel poolajal sai jala valgeks Getter Saar, kui ründajal õnnestus olla täpne üks-ühele olukorras. Lõppseisu vormistas 80. minutil oma teise tabamusega Tammik, kui keerutas võrku ilusa kaarpalli.

Teised Meistriliiga naiskonnad tulevad väljakul pärast naiste koondise ja neidude U19 koondisepausi, kui kohtumisi peetakse 16. ja 17. aprillil.