24

09.2021

13:47

VIDEO│Kalev alistas liidrite lahingus Maardu Linnameeskonna

Esiliiga 23. voorus läksid Kalevi Keskstaadionil vastamisi liigatabeli liidrid ning Tallinna Kalev teenis Ats Purje kübaratriki toel 4:2 võidu Maardu Linnameeskonna üle.

Kalev läks koduväljakul mängu juhtima 34. minutil, kui Kaspar Laur tõstis karistuslöögist tulnud palli üle Ilja Kassantšjuki. Ats Purje avas oma väravatearve 66. minutil, kui suurendas Kalevi eduseisu. Veerand tundi enne normaalaja lõppu õnnestus Vadim Aksjonovil Maardu tagasi mängu tuua, kuid Purje tabamused kaheksa minuti sees tõid Kalevile 87. minutiks mugava edu. Mängu üleminutitel tegi Maardu poolelt skoori ka Roman Sobtšenko, kuid võidupunktid noppis siiski võõrustajad. Tabelis astus Kalev Maardule lähemale, kui nüüd jäädakse liidritest ühe vähempeetud kohtumise juures maha vaid ühe punktiga.

Neljapäeval läksid Esiliigas vastamisi ka Paide ja FCI Levadia U21 meeskonnad. Levadial õnnestus võõrsil eduseis haarata 14. minutil tänu Artur Sakariase väravale. Teisel poolajal näitas Paide aga domineerivamat mängu, kui Kevin Kauberi kaks väravat ning Kevor Palumetsa ja Foday Trawally tabamused tõid 4:1 võidu siiski Linnameeskonnale. Tabelis hoiab Paide kindlalt kolmandat kohta, Levadia paikneb enne vooru lõppu kuuendal positsioonil.

Ülejäänud vooru kohtumised toimuvad 25. ja 26. septembril. Laupäeval võõrustab Tallinna FC Flora U21 kell 13.00 Tartu JK Welcot. Pühapäeval kell 13.00 kõlab avavile Pärnu Jalgpalliklubi ja FC Nõmme Unitedi vahelises kohtumises. Voorule panevad pühapäeval algusega kell 17.00 punkti FC Elva ja Tartu JK Tammeka U21.