10

03.2022

21:53

VIDEO│Kalju liikus kindla võiduga poolfinaali

Nõmme Kalju kindlustas viimase meeskonnana pääsu Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaali, kui JK Tabasalu alistati 7:0.

Ainsa kõrgliigasse mitte kuuluva klubina veerandfinaalides osalenud Tabasalu ei suutnud kaua Kalju survele vastu pidada. Mänguskoor avati juba neljandal minutil, kui Pavel Marin pääses vastaste karistusalas vabalt löögile. Avapoolajal said kaks väravat kirja nii Marin kui ka Kaspar Paur ja Kalju juhtis vaheajaks nelja tabamusega.

Teisel poolajal said jala valgeks erinevad mängijad, kui Kalju eest sahistasid võrku Aleksandr Volkov, Nikita Komissarov ja Mikhail Babichau.

Täna toimus ka poolfinaalide loos ja seal sai selgeks, et Kalju läheb järgmises ringis vastamisi JK Narva Transiga. Teises poolfinaalis kohtuvad Tallinna FC Flora ja Paide Linnameeskond.