15

05.2022

21:20

VIDEO│Kalju liikus põnevast kohtumisest minimaalse võiduga karikafinaali

Täna peeti Evald Tipneri karikavõistlustel teine poolfinaal, kui Nõmme Kalju alistas võõrsil 1:0 Narva Transi.

Tuliselt kulgenud kohtumises jäi Trans juba 19. minutil vähemusse, kui tõsise vea eest eemaldati Oleksandr Kozhevnikov. Kalju sai enamuses mängimist nautida vaid mõnikümmend minutit, sest 35. minutil eemaldati samal põhjusel ka nende poolkaitsja German Šlein.

Tuulistes oludes peetud kohtumise ainus värav sündis 78. minutil, kui Aleksandr Volkov realiseeris osavalt peaga Igor Subbotini tsenderduse.

Finaalis on Kalju vastaseks Paide Linnameeskond, kes suutis oma poolfinaalis olla penaltiseerias üle Tallinna FC Florast. Nii Paide kui ka Kalju jaoks on finaali näol tegemist väga olulise kohtumisega, sest koos karikavõiduga kindlustatakse koht ka eurosarjas. Klubijalgpalli pidupäev, kus peetakse nii naiste kui ka meeste karikafinaalid ja U19 Eliitliiga Meistriliiga finaal, toimub 21. mail A. Le Coq Arenal. Piletid on eelmüügist saadaval Piletilevis.