20

03.2022

09:49

VIDEO│Kohila alistas Narva Unitedi ja läks veerandfinaalseeriat juhtima

Coolbet saaliliiga veerandfinaalis näitas JK Kohila head minekut, kui esimeses kohtumises alistati võõrsil Narva United 5:2.

Avapoolajal lõi Kohila vastastele lausa neli vastuseta väravat, kui võrku sahistasid Teet Kallaste, Jaan-Kristjan Kaalma ja kahel korral Martin Taska. Teist poolaega alustas teravamalt samuti Kohila, kui resultatiivne oli Rauno Kald. Narva suutis oma väravatearve avada viimase kümne minuti jooksul, kui jala said valgeks Semen Fedotov ja German-Guri Tsvibelberg.

Saaliliiga põhiturniiril teenis Kohila kuuenda koha ning Narva lõpetas kolmandana. Omavahelistes kohtumistes näitas kindlamat mängu Kohila, kui esimene vastasseis lõppes 2:2 ja teises mängus teenis Kohila 4:3 võidu.

Meeskondade teine veerandfinaalmäng peetakse 26. märtsil kell 18.00 Kohila spordihoones.