04

10.2021

16:16

VIDEO│Kuressaare teenis olulises kohtumises Tuleviku üle võidu

Premium liiga 26. vooru telemängus läksid vastamisi võrdsete punktiarvetega FC Kuressaare ja Viljandi JK Tulevik ning Kuressaare sai kirja 1:0 võidu.

Avapoolajal oli võimalusi juhtvärava löömiseks mõlemal meeskonnal, ent poolajapausile siirduti väravateta viigiga. 63. minutist alates tuli aga Tulevikul mängida ühemehelises vähemuses, sest Ganiu Atanda Ogungbe võttis viimase kaitsjana maha Otto-Robert Lipu ning teenis selle eest punase kaardi. Vaid kolm minutit hiljem jõudis Kuressaare mängu otsustanud väravani, kui Mattias Männilaan kasutas oskuslikult ära Tuleviku kastis tekkinud segaduse ning toimetas palli posti kõrvalt võrku.

Kuressaare paigutub liigatabelis 27 punktiga seitsmendale kohale, rea võrra madalamal asuv Tulevik jääb nüüd kolme punkti kaugusele.