25

10.2021

16:57

VIDEO│Kuressaare tuli välja kaotusseisust ja viigistas Floraga

Pühapäeval võõrustas Tallinna FC Flora Premium liiga järelepeetud neljandas voorus FC Kuressaaret. Kaotusseisu jäänud külalistel õnnestus tänu Otto-Robert Lipu kahele väravale kirja saada 2:2 viik.

Flora alustas koduväljakul mängu teravamalt ning tänu Henrik Ojamaa tabamusele asuti kohtumist juba viiendal minutil juhtima. Teist väravat tuli oodata kaua, kui 70. minutil võttis Ken Kallaste osavalt omaks Konstantin Vassiljevi karistuslöögi ja põrutas palli väravasse.

Kuressaare ei visanud kaotusseisust hoolimata püssi põõsasse ja 77. minutil mängis Lipp ennast osavalt mööda mitmest Flora kaitsjast, pääses silmitsi Matvei Igoneniga ja saatis palli võõrustajate väravasse. Lõppseis tuli tabloole mängu üleminutitel, kui Floral ei õnnestunud nurgalöögi järel esimese hooga palli oma kastist puhastada ning Lipp pääses karistusala joonelt löögile.

Viigipunkt siiski Kuressaarel positsiooni parandada ei aidanud ning liigatabeli poolitamise järel ollakse seitsmendal kohal, kus peetakse veel üks ring Tuleviku, Tammeka ja Vaprusega. FC Flora on praeguse seisuga teisel kohal ning liidrist FCI Levadiast jäädakse ühe vähempeetud mängu juures maha üheksa punktiga.