04

10.2021

15:54

VIDEO│Legion asus kiirelt juhtima, ent teenis Kalju vastu viigi

Premium liiga 26. voorus võitis Tallinna JK Legion avapoolaja küll 2:0, ent Igor Subbotini tabamused viisid mängu Nõmme Kalju FCga viiki.

Legion asus mängu juhtima juba teisel minutil, kui Aleksandr Šapovalov saatis palli Kalju puuriluku selja taha. Kümmekond minutit hiljem mängis end Kalju kaitsjate vahelt löögile Dušan Bakic ning kasvatas Legioni eduseisu kaheväravaliseks. Teisel poolajal oli aga resultatiivsem meeskond Kalju. 56. minutil pikendas Kaspar Pauri nugalöögi tahaposti Aleksandr Kulinitš ning Igor Subbotinile jäi vormistamise vaev. Kuus minutit hiljem sai ta pea vahele Pavel Marini tsenderdusele ning vormistas mängu lõppseisu 2:2.

Premium liiga tabelis jätkab Kalju 40 punktiga neljandal kohal, vahe lähima jälitaja Legioniga on endiselt 5 punkti.