23

05.2021

00:08

VIDEO│Levadia alistas Tipneri karikafinaalis Flora

Evald Tipneri karikavõistluste finaalis tuli võitjaks FCI Levadia, kui FC Flora vastu teeniti 1:0 võit.

Kohtumise esimesel poolajal näitasid meeskonnad küll tempokat mängu, kuid üleliia ohtlikke olukordi ei tekitatud ning väravaid ei sündinud.

Mängu ainuke tabamus tuli 70. minutil. Zakaria Beglarishvili nurgalöögist tulnud pall jõudis läbi mitme söödu Robert Kirsini, kes saatis selle efektse käärlöögiga väravasse.

Flora jõudis viigiväravale lähedale 82. minutil, kui Rauno Sappinenil õnnestus üle mängida Karl Andre Vallner, ent väravajoone lähistelt klaaris palli Rasmus Peetson. Üleminutitel surus Flora küll kõvasti, kuid Levadia kaitse püsis ja lõpuvile kõlades oli tablool nende eduseis.

Levadia jaoks oli tegemist ajaloo kümnenda karikavõiduga, viimati tõsteti karikas pea kohale 2018. aastal.