27

05.2021

11:59

VIDEO│Levadia naasis Saaremaalt raskelt teenitud kolme punktiga

Premium liiga 15. voorus läksid Saaremaal vastamisi FC Kuressaare ja FCI Levadia. Kodumeeskond pakkus värskele karikavõitjale kõva lahingu, kuid Levadia võidunumbrid olid lõpuks 3:2.

Mängu avavärav sündis 19. minutil, kui Zakaria Beglarishvili keerutas tugeva tuule abil palli otse nurgalöögist võrku. Pooltunni möödudes sai Kuressaarele taas saatuslikuks nurgalöök, kui liiga vabalt sai kastis tegutseda Rasmus Peetson, kes peaga palli sisse lõi.

Levadia eduseis suurenes veelgi 50. minutil, kui Mark Oliver Roosnupp saatis kavalalt lahti mängitud karistuslöögi järel palli rikošetiga väravasse. Kuressaare siiski püssi põõsasse ei visanud ja jõudis ise sihile 73. minutil. Märten Pajunurm realiseeris kindlalt penalti. Vaid 5 minutit hiljem sahises Levadia väravavõrk uuesti, kui Rasmus Saar lõi siseküljega palli tagumisse nurka. Rohkemaks aga Kuressaarel jaksu ei jätkunud ning külalised lahkusid võiduga.

Tabelis jätkab Levadia liidrina, kui 2. kohal paiknevat Paidet edestatakse 4 punktiga. Kuressaare on 10 punktiga 8. positsioonil.