18

10.2022

11:32

VIDEO│Levadia U21 lõpetas Nõmme Unitedi kaotusteta seeria

Esiliiga 32. voor pani punkti FC Nõmme Unitedi seitsmemängulisele kaotusteta seeriale, kui Tallinna FCI Levadia U21le jäädi alla 0:2.

Mäng algas tempokalt ja mõlemad võistkonnad soovisid initsiatiivi haarata. Esimese pooltunni möödudes oli Levadia noortel kasutada penalti, mille Nikita Vassiljev kindlalt realiseeris ning meeskonna juhtima viis. 47. minutil oli Levadial kasutada teinegi penalti, ent Nõmme Unitedi väravavahi Oliver Ani tõrje säilitas tablool Unitedi minimaalse kaotusseisu. Teise poolaja keskpaigas vormistas Karl Rudolf Õiguse tabamus Levadiale 2:0 võidu. Võiduga säilitas Levadia oma koha kolmandal real, kusjuures liigatabeli teisest ja esimesest lahutab neid vastavalt 1 ja 4 punkti. Nõmme United paigutub tabelis seitsmendale kohale.

Liigatabeli liider Harju JK Laagri teenis võõrsil olulised punktid, kui Ida-Virumaa FC Alliance alistati 3:0. Kaspar Rõõmussaare kaks väravat viisid Harju poolajapausile 2:0 eduseisus. Daniil Rudenko lisas mängu lõpus ka kolmanda ning Harju lahkus väljakult endiselt kindla tabeliliidrina.

Viljandi JK Tulevik võõrustas koduväljakul Tallinna FC Flora U21 võistkonda ja pidi tunnistama vastaste paremust. Esimene poolaeg lõppes Flora noorte 1:0 eduseisus, kui 35. minutil oli täpne Mait Eenmaa. Teisel poolajal pani Flora U21 järgmise käigu sisse ning Bruno Vainu, Ott Oskar Valdaru ja Georg Vende väravatest võeti Tuleviku üle 4:0 võit.

Viimsi JK näitas Paide Linnameeskond U21 võistkonnale koha kätte ja jättis väljakuperemehed tühjade pihkudega. Karl Erich Kaljuvere viis Viimsi 12. minutil juhtima ning Ken-Marten Tammeveski kaks teise poolaja väravat suurendasid Viimsi eduseisu kolmeväravaliseks. Marten Henrik Kelementi 77. minuti tabamus vähendas küll Viimsi eduseisu, ent ei päästnud Paide noori 1:3 kaotusest.

FC Elva tuli Soccernet TV otsemängus Pärnu Jalgpalliklubi vastu raskest seisust välja ja jätkab võitlust tiitli nimel. Nikita Karasjov viis küll Elva 34. minutil juhtima, kuid Veiko Vespere ja Tanel Meltsi väravad tõid 56. minutiks tabloole Pärnu 2:1 eduseisu. Elval oli sellele kindel vastus, kui Artur Laksi ja Jasper Reilsoni väravatest pöörati mänguseis enda kasuks ja Pärnu üle võeti 3:2 võit.