24

04.2021

22:55

VIDEO│Meistriliigas jätkavad täiseduga Sporting ja Flora

Naiste Meistriliigas peeti täna kolmanda vooru kohtumised ning liigatabeli tipus on täiseduga Tallinna FC Flora ja Saku Sportingu naiskonnad.

Flora alistas vooru keskses mängus Tallinna Kalevi tulemusega 3:1. Sportland Arenal peetud vastasseisus asus Flora juhtima 14. minutil, kui Getter Saar lükkas väravaesiselt palli peaga võrku. Teise poolaja alguses suurendas Flora kiirelt oma eduseisu, kui täpne oli Lisette Tammik. Kalevil õnnestus 51. minutil tänu Evelyn Šilina kaunile tabamusele kaotusseisu vähendada, kuid viimane sõna jäi siiski Florale, kui 89. minutil sai oma teise värava kirja Saar. Tabelis hoiab Flora üheksa punktiga liidrikohta, Kalev on kuue punktiga neljandal positsioonil.

Saku Sporting teenis 2:0 võidu Tartus, kus alistati Tammeka naiskond. Mõlemal poolajal tegi külaliste poolt skoori Kairi Himanen. Saku on kolm vooru läbinud kaotuseta ning liigatabelis ollakse teisel kohal. Tammeka on kirja saanud ühe võidu ja kaks kaotust, millega paiknetakse kuuendal real.

Kaks ülejäänud kohtumist lõppesid samuti kaheväravaliste võitudega, kui Pärnu Vaprus teenis 2:0 võidu Lasnamäe Ajaxi üle ning Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond alistas 2:0 Põlva Lootose. Koduväljakul mänginud Vaprus suutis Ajaxi vastupanu murda viimase kümne minuti jooksul, kui esmalt tegi skoori Kristina Bannikova ning seejärel sai oma esimese Meistriliiga värava kirja Trinity Õismets. Ühendnaiskond näitas head minekut võõrsil, kui Teisi Toomsalu ja Katarina Põlduri esimese poolaja väravatest teeniti tabelisse hooaja esimesed punktid. Vaprus hoiab kolme vooru järel tabelis kuue punktiga kolmandat positsiooni ning ühendnaiskond asub viiendal kohal. Ajax ja Lootos seni punktiarvet avanud ei ole.