19

04.2023

11:06

VIDEO│Naiste karikavõistlustel selgusid poolfinalistid

Naiste karikavõistlustel peeti eile, 19. aprillil veerandfinaale, kust poolfinaalidesse edenesid Saku Sporting, Tallinna FC Flora, JK Tabasalu ja Tartu JK Tammeka.

Veerandfinaalmängud kujunesid ühepoolseks, kus ükski edasipääseja ei andnud vastasele võimalustki – kõigis vastasseisudes hoidsid võitjad enda väravad puutumatuna.

Esimeses kohtumises jõudis poolfinaali Saku Sporting, alistades 3:0 Pärnu JK Vapruse ja Viljandi JK Tuleviku ühendnaiskonna. Vastasseisu esimesel poolajal väravaid ei sündinud, teisel poolajal lõid Sportingu poolt kolm vastuseta väravat Kairi Himanen, Katriin Saulus ja Kethy Õunpuu.

Teine poolfinalist selgus Tallinna FC Flora ja JK Tallinna Kalev, kust kindlal sammul liikus poolfinaali Flora, alistades vastase skooriga 6:0. Esimene poolaeg algas Flora jaoks resulatiivselt, kui juba neljandal minutil mindi Getter Saare tabamusest juhtima. Flora jõudis avapoolajal sihini veel kahel korral. Ka teine poolaeg jäi ühepoolseks – Floral õnnestus vastaste puurilukku murda veel kolmel korral.

Poolfinaali edenes ka JK Tabasalu, kes 4:0 sai võitu Viimsi JK-st. Kohtumise avapoolaega domineeris Tabasalu kolme vastuseta väravaga, teisel poolajal jõuti sihini veel ühel korral.

Viimasena pallis end poolfinaali Tartu JK Tammeka, kes sai 8:0 jagu JK Tallinna Kalevi duubelnaiskonnast. Väravaterohke vastasseisu avapoolajal jõudis Tammeka sihini neljal korral, teisel poolajal õnnestus teist sama palju lisa lüüa. Kohtumise resulatiivseim oli nelja tabamusega Liisa Merisalu.

Eesti Jalgpalli Liit teatab poolfinaalide vastasseisud pärast 20. aprillil toimuvat loosimist.