23

09.2021

22:46

VIDEO│Põnevas väikeste karikavõistluste finaalis teenis võidu Zapoos

Täna, 23. septembril peeti A. Le Coq Arenal väikeste karikavõistluste finaal, kui vastamisi läksid Tallinna FC Zapoos ja FC Kuressaare II. Põnevust täis finaali järel tõstis karika 3:2 võiduga pea kohale Zapoos.

Zapoos alustas avapoolaega hea hooga ning väravasoon leiti 33. minutil, kui värava ees tekkinud segaduse järel saatis palli võrku Jürgen Orumaa. Juba kaks minutit hiljem oli eduseis kaheväravaline, kui Kuressaare kaitsjate vahelt leiti Mark-Rene Väljas, kes ei jätnud väravavahiga silmitsi pääsedes võimalust kasutamata. Veel enne poolajapausi tekkis segadus ka Zapoosi kastis ning Eerik Poopuu vähendas Kuressaare kaotusseisu. Esimese kolmveerandtunni järel näitas seis tablool Zapoosi kasuks 2:1.

62. minutil tõi Kuressaare aga tabloole viigi, kui kahe Zapoosi kaitsja vahelt saatis palli tugeva löögiga võrku ründaja Maarek Suursaar. 74. minutil kindlustas Zapoos oma karikavõidu, kui Oliver Karlsoni karistuslöök jõudis posti põrkest väravasse. Kuressaarel oli küll võimalusi viigiseisu taastamiseks, ent väravani rohkem ei jõutud. Igapäevaselt III liigas palliv Zapoos teenis seega 3:2 võidu endast liigaastme võrra kõrgemal mängiva Kuressaare duubelmeeskonna vastu ning kindlustas 2021. aasta väikeste karikavõistluste üldvõidu.