18

03.2022

22:29

VIDEO│Ravens haaras veerandfinaalseerias juhtohjad

Coolbet saaliliigas alustati täna veerandfinaalidega, kui kahe võiduni peetavas seerias alistas Tartu Ravens Futsal esimeses mängus koduväljakul Npm Silmet FC Sillamäe 6:3.

Lähte spordihallis toimunud mängu avapoolaeg lõppes 1:1 viigiga, kui Silmet läks kiirelt Roman Kuzmichi väravast juhtima ja Ravensi poolelt tegi skoori Ken-Krister Uuspalu.

Kui teisest poolajast oli mängitud 20 sekundit, võttis Temari Nuuma löök rikošeti ja maandus Silmeti võrgus. Varsti pärast seda suurendas Kristjan Paapsi kodumeeskonna eduseisu ja skoori tegi ka Lehar Savikink. Kolmeväravalises kaotusseisus olnud Silmet asus seejärel ise uljalt ründama ning Kuzmichil ja Dmitri Medvedevil õnnestus meeskond vastastele lähedale tuua. Seejärel mindi ka viigiväravat otsima, kuid Ravens nõelas ise läbi Joonas Kartsepa ja Nuuma tabamuste, vormistades lõppseisu.

Paari teise kohtumise aeg on selgumisel. Laupäeval, 19. märtsil panevad kell 19.00 palli mängu Narva United FC - JK Kohila. Ülejäänud veerandfinaalid algavad 23. märtsil, kui kell 20.30 kohtuvad Tallinna FC Cosmos ja samal ajal lähevad vastamisi Viimsi FC Smsraha - Sillamäe Alexela.