18

10.2021

15:19

VIDEO│Sporting ja Flora said kirja võidu ning otsustavad meistritiitli saatuse

Naiste Meistriliiga 23. voorus olid tabeliliidrid Tallinna FC Flora ja Saku Sporting võidukad ning viimase vooru eel lahutab naiskond vaid üks punkt.

Saku Sporting kohtus reede õhtul Tallinna Kaleviga ning teenis 3:1 võidu. Mängu avapoolajal püsis seis pikalt väravateta, kui esimene tabamus sündis 41. minutil Katriin Sauluse jalast. Sporting suurendas eduseisu 52. minutil tänu Grete Dauti väravale ning kümme minutit hiljem tegi skoori Merily Toom. Kalevi auvärava autoriks oli 86. minutil Ketlin Saar.

FC Floral õnnestus koduväljakul alistada Pärnu Vaprus 4:0. Esimesel poolajal löödi üks värav, kui üheksandal minutil oli resultatiivne Kristina Teern. Teisel kolmveerandtunnil sahistas Flora vastaste võrku kolmel korral, kui täpsed olid Jaanika Volkov ja Lisette Tammik ning oma teise tabamuse sai kirja Teern.

Meistritiitli saatus otsustatakse viimases voorus, kui Flora ja Sporting lähevad vastamisi 6. novembril kell 16.00 Sportland Arenal.