09

08.2022

10:50

VIDEO│Sporting lõi Gintrale värava, kuid tunnistas kaotust

Esmaspäeva õhtul toimus naiste Balti liigas üks kohtumine, kui Saku Sporting jäi koduväljakul alla liigaliidrile FK Gintrale 1:5.

Külalised asusid juhtima juba neljandal minutil, kui Sportingu värava ees üksi jäetud Oluwadamilola Koku palli võrku lükkas. Teine värav sündis avapoolaja lõpuminutitel, kui resultatiivne oli Miracle Porter.

Gintra jätkas teist poolaega sama aktiivselt, kui esimene lõpetati, sest 48. minutil sai oma teise tabamuse kirja Koku. Vivian Ikechukwu suurendas 57. minutil Leedu klubi edu juba neljaväravaliseks. Saku jõudis koduväljakul auväravani 74. minutil, kui vahetusest sekkunud Hanna-Lisa Kuslapi kauglöök lendas ilusa kaarega võrku. Lõppsõna jäi siiski külalistele, sest minut hiljem tõi lõppseisu tabloole Trudi Carter.

Tabelis jätkab Gintra kindla liidrina, kui kolme mänguga on kogutud üheksa punkti. Sporting senise kahe mänguga punke pole kogunud ja sellega ollakse viiendal tabelireal.

Kolmapäeval, 10. augustil võõrustab Lilleküla harjutusväljakul teisel positsioonil paiknev Tallinna FC Flora liidrit Gintrat. Kohtumine algab kell 17.30 ja mängust teeb otseülekande Soccernet TV.