25

07.2022

10:17

VIDEO│Tabasalu alistas Tipneri karikavõistlustel Welco

Esiliiga B meeskond JK Tabasalu alistas Evald Tipneri karikavõistluste 1/32-finaalis liigakaaslase Tartu JK Welco 3:1 ja teenis edasipääsu järgmisesse ringi.

Koduväljakul mänginud Tabasalu asus mängu juhtima 11. minutil, kui skoori tegi Tristan Pajo. Vaheajapausile mindi viigiseisul, sest avapoolaja lõpuminutitel realiseeris Tauno Tekko penalti.

Teise poolaja alguses nõelas taas Tabasalu, kui Märten Subka viis kodumeeskonna 48. minutil taas juhtima. Welco ajas küll viigiväravat taga ja oli sellele ka lähedal, ent 90. minutil vormistas Tabasalu läbi Pajo tabamuse 3:1 lõppseisu.

Tipneri karikavõistluste 1/16-finaalide loos toimub esmaspäeval, 25. juulil kell 11.00 ning otseülekannet loosimisest on võimalik jälgida Eesti jalgpalli Facebooki ja YouTube’i kanalilt.