19

10.2022

12:18

VIDEO│Tammeka jäi kahel korral kaotusseisu, kuid alistas kindlalt Harju JK

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti eile üks kaheksandikfinaali kohtumine, kui Tartu Tammeka tuli koduväljakul kahel korral kaotusseisust välja ja teenis lõpuks 5:2 võidu Harju JK Laagri üle.

Esiliigas liidrikohta hoidev Laagri alustas mängu hästi, kui Kaspar Rõõmussaar viis meeskonna seitsmendal minutil juhtima. Tammekal oli sellele kiire vastus, kui 13. minutil realiseeris Giacomo Uggeri penalti. Viigilise tulemusega mindi ka vaheajapausile. Harju JK haaras teist korda juhtohjad 55. minutil, kui Karel Eerme lõpetas kiirrünnaku hea pealöögiga. Sel korral kestis nende edu vaid kolm minutit, sest jala sai valgeks Sander Kapper. Seejärel läks Premium liigas seitsmendat kohta hoidev Tammeka oma teed, kui väravad said kirja Taijo Teniste ja David Addy ning lõppseisu vormistas 86. minutil Kapper, viies Tartu meeskonna veerandfinaali.

Varasemalt on koha kaheksa parema seas kindlustanud juba JK Narva Trans ja Tallinna FC Flora.

Täna, 19. oktoobril on kavas neli mängu. Kell 19.00 on vastamisi Jõhvi FC Phoenix – Rakvere JK Tarvas, FC Kuressaare – FA Tartu Kalev ning 1/16-finaalis kohtuvad FC Nõmme United – Paide Linnameeskond. Kell 19.30 panevad palli mängu JK Tabasalu – Nõmme Kalju FC ning 20.00 saab alguse vastasseis Viljandi JK Tulevik – FC Tallinn.

Tipneri karikavõistluste tulemuste ja mängude kalendriga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.