20

07.2022

11:52

VIDEO│Tammeka sai värava kirja, kuid Flora võttis kindla võidu

Naiste Meistriliigas peeti teisipäeva õhtul üks kohtumine, kui FC Flora naiskond alistas koduväljakul tänu tugevale avapoolajale 5:1 Tartu Tammeka.

Kohtumise avavärav sündis juba kuuendal minutil, kui Mari Liis Lillemäe pealöök leidis läbi Tammeka väravavahi Lisette Tederi käte tee väravasse. Flora eduseis suurenes 21. minutil, kui Siret Räämet sai nurgalöögijärgses olukorras löögile ja suunas palli peaga võrku. Flora kolmanda värava autoriks oli Lisette Tammik, kes näitas samuti täpsust peaga. Vaheajapausile siirdusid võõrustajad neljaväravalise eduga, kui 38. minutil sai jala valgeks Valeria Liik.

Teise kolmveerandtunni alguses nõelas vastaseid Tammeka, kui Aleksandra Orlova näitas südikat minekut ja lõi madala löögiga palli posti kõrvale. Flora jõudis oma viienda tabamuseni mängu üleminutitel, kui skoori tegi vahetusest sekkunud Jaanika Volkov.

Flora hoiab 12 mängu järel tabelis 36 punktiga liidrikohta, Tammeka paikneb 10 punktiga kuuendal tabelireal.