12

10.2022

12:31

VIDEO│Trans ja Kalev pidasid põneva karikavõistluste kohtumise

Narva Transi ja Tallinna Kalevi vaheline Evald Tipneri karikavõistluste kaheksandikfinaal kujunes üpris dramaatiliseks, kui koduväljakul mänginud Trans teenis üleminutitel 2:1 võidu.

Võõrustajad haarasid juhtohjad 30. minutil, kui Denys Dedechko realiseeris külma närviga penalti. Transi jaoks muutusid asjad kõigest viis minutit hiljem keeruliseks, sest keskkaitsja Denys Taraduda saadeti punase kaardi tõttu väljakult minema.

Vaatamata vähemuses mängimisele püsis Trans kaitses siiski hästi. Kohtumise lõpp kujunes hoogsaks, kui esimesel üleminutil saatis Ats Purje viiekasti joonelt palli võrku ja tõi tabloole viigi. Trans sellest ei murdunud, sest kuuendal lisaminutil kukutas Daniil Sheviakov karistusalas Denis Poliakovi ja Dedechko oli taas penaltipunktil kindel.

Võiduga kindlustas Trans esimese meeskonnana pääsu veerandfinaali. Täna, 12. oktoobril ootab ees teine kaheksandikfinaal, kui Tallinna FC Flora võõrustab kell 19.00 A. Le Coq Arenal FC Elvat.