23

07.2022

22:34

VIDEO│Trans teenis hilisest tabamusest võidupunktid

Premium liigas peeti täna, 23. juulil tagantjärele 13. vooru kohtumine, kui JK Narva Trans alistas Nõmme Kalju FC koduväljakul üleminutitel löödud väravast 2:1.

Mängu alustasid mõlemad meeskonnad otsivalt: kord oli initsiatiiv ühe ning mõne aja pärast taas teise käes. Kuivõrd liialt ohtlikke momente avapoolajal ei tekitatud, mindi vaheajapausile väravateta viigiseisus.

Teist kolmveerandtundi alustas oluliselt paremini Trans, kes läks kohtumist 49. minutil juhtima: meeskonna kapten Irie tõstis palli edukalt kasti, kust toimetas selle teravalt värava ette Arseni Kovaltšuk ning avapoolajal mängu sekkunud Jevgeni Demidovile jäi vormistamise vaev. Kuigi avavärava järel jätkas Trans aktiivsema meeskonnana, jõudis sihini hoopis Kalju, kui 72. minutil tegi Aleksandr Volkovi tsenderdusest skoori Maksim Gussev. Kui lõpuminutitel näis, et kohtumine lõppeb sarnaselt möödunud nädalale 1:1 viigiga, viis Nikita Mihhailov teisel üleminutil kodumeeskonna juhtima ning tagas olulise 2:1 võidu.

Võidu järel tõusis Trans liigatabelis 21 punktiga kuuendale kohale, Kalju jätkab 40 punktiga kolmandal tabelireal. Premium liiga jätkub tuleval nädalavahetusel, kui 29.31. juulini astuvad väljakutele kõik kümme meeskonda.