08

03.2022

21:53

VIDEO│Trans teenis karikasarjas magusa võidu Tammeka üle

Narva Trans teenis esimese meeskonnana edasipääsu Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaali, kui vähemuses olles alistati Tartu JK Tammeka 2:0.

Avapoolajal ei õnnestunud lumisel Sportland Arenal kummalgi meeskonnal üleliia ohtlikke võimalusi tekitada. Mõlemad ähvardasid korra terava kauglöögiga, ent skoor püsis siiski viigilisena. Esimese poolaja lõpus teenis Transi poolelt punase kaardi Irie, jättes meeskonna kümnekesi.

Teisel poolajal oli pallivaldamine kindlalt Tammeka poole kaldu, ent Trans püsis kaitses kindlalt ja Tartu meeskond ei suutnud ründekolmandikul piisavalt teravust luua. Vähemuses olnud Trans nõelas hoopis ise, kui 83. minutil saatis Gleb Pevtsov sööduga Arseni Kovaltšuki kaitseliini selja taha. Seal mängis Kovaltšuk ennast Tammeka väravavahist Karl Johan Pechterist mööda ja lükkas palli tühja võrku. Vaatamata Tammeka ponnistustele oli viis minutit hiljem jällegi Trans, kes skoori tegi. Gleb Pevtsov lõikas keskväljal Tammeka kaitsjate söödu vahelt ja lahendas hästi üks ühele olukorra.

Kolmapäeval, 9. märtsil on kavas kaks veerandfinaali. Kell 17.00 panevad Sportland Arenal palli mängu Tallinna JK Legion ja Paide Linnameeskond. Kell 20.00 on samal väljakul vastamisi mullused karikafinalistid Tallinna FC Flora – Tallinna FCI Levadia. Mõlemat mängu näeb otsepildis Soccernet.ee lehel.