03

11.2022

10:59

VIDEO│Treiberg lõi neli väravat ja vedas Sportingu Balti liigas võiduni

Naiste Meistriliigas teise kohaga lõpetanud Saku Sporting alistas kolmapäeva õhtul Leedu hõbedanaiskonna MFA Žalgirise, kui Emma Treibergi tabamuste toel saadi kirja 5:1 võit.

Mänguskoori avas Treiberg 24. minutil, kui purjetas vasakust äärest vastaste karistusalasse ja virutas palli võrku. Kaks minutit hiljem oli ta taas resultatiivne ja juba avapoolaja lõpuks viis ta oma naiskonna 4:0 juhtima.

Teisel poolajal õnnestus Žalgirisel kaotusseisu vähendada, kui 80. minutil realiseeriti penalti. Kaua see seis siiski tablool ei püsinud, sest kolm minutit hiljem sai Žalgiris hakkama õnnetu omaväravaga, mis märkis nende poolt vaadatuna 1:5 kaotust.

Täna ootab naiste Balti liigas ees hooaja viimane mäng, kui kell 18.00 võõrustab Eesti meister Tallinna FC Flora Sportland Arenal Žalgirise naiskonda. Kohtumise otsepilti näeb Soccernet TV vahendusel.