26

05.2021

10:16

VIDEO│Tulevik eksis küll penaltil, kuid võttis Legioni vastu võidu

Viljandi Tuleviku meeskond sai koduväljakul kirja väärtusliku võidu, kui koduväljakul alistati tabelis eespool olev TJK Legion 1:0.

Avapoolaeg kummalegi meeskonnale hulgaliselt võimalusi ei pakkunud ning vaheajapausile mindi väravateta viigiga. Mängu esimene tabamus sündis 50. minutil, kui nurgalöögist tulnud palli lükkas peaga väravasse Ganiu Atanda Ogungbe. Tulevikul oli suurepärane võimalus 63. minutil oma eduseisu suurendada, kuid Herol Riiberg saatis penaltipunktilt palli üle värava. Sellele vaatamata suutis Viljandi meeskond eduseisust kinni hoida ja teenis minimaalse võidu.

Tabelis hoiab Tulevik praeguse seisuga 11 punktiga 7. kohta, Legion on 17 punktiga 5. positsioonil.

15. vooru kohtumised jätkuvad täna, 26. mail, kui kavas on kolm mängu. Kell 18.00 on Tartus vastamisi JK Tammeka - Nõmme Kalju. Tund aega hiljem saab avavile kohtumine Saaremaal, kus Kuressaare võõrustab FCI Levadiat. Päeva viimane mäng saab alguse kell 20.00 Narvas, kus Trans kohtub FC Floraga.