06

06.2022

16:48

VIDEO│Vaprus vähendas vahet Kaleviga

Naiste Meistriliigas peeti nädalavahetusel teise ringi esimesi kohtumisi, kui tasavägistes mängudes noppisid võidud Sporting ja Vaprus. Viiki mängisid Tuleviku ja Suure-Jaani United ning Põlva Lootos.

Soccernet.ee ülekandemängus läksid pühapäeval vastamisi tabelinaabrid Pärnu JK Vaprus ja JK Tallinna Kalev. Rannastaadionil peetud kohtumises asus kodunaiskond Vaprus juhtima 13. minutil, kui skoori tegi Jane Mirjam. Järgmist väravat tuli oodata 50. minutini. Kristina Bannikova nurgalöök leidis mitmest rikošetist tee Kalevi võrku ning Vaprus suurendas eduseisu. Kalev suutis omakorda 63. minutil tänu nurgalöögile vastastele lähemale tulla. Vaatamata survele ei õnnestunud Kalevil siiski seisu viigistada ning Vaprus sai kirja 2:1 võidu. Liigatabelis on Pärnu naiskond neljandal kohal, kui kirjas on 10 punkti. Kalev on kolmandana kogunud 15 punkti.

Saku Sporting teenis võõrsil minimaalse 1:0 võidu Tartu Tammeka üle. Mängu ainuke värav sündis 37. minutil, kui resultatiivne oli 16-aastane Anna Mariin Juksar. Sporting tõusis võiduga võrdsete punktide peale tabeliliidri FC Floraga, kes on pidanud ühe kohtumise vähem. Tammekal on kuuendana kirjas seitse punkti.

Viljandis läksid vastamisi Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond ning Põlva FC Lootos. Meistriliiga viiendas voorus väravateta viigi kirja saanud naiskonnad lõpetasid teise omavahelise kohtumise sama tulemusega, kui väravaid ei sündinud ning punktid läksid taaskord jagamisele. Ühendnaiskond paikneb tabelis viie punktiga seitsmendal kohal ning Lootos on kolme punktiga kaheksas.

Tallinna FC Flora ja JK Tabasalu vaheline 8. vooru kohtumine toimub 15. juunil.