23

10.2021

19:51

VIDEO│Viimsi alistas kindlalt Ravensi ja teenis Superkarika

Saalijalgpalli Superkarika võitjaks tuli Viimsi FC Smsraha, kui tänu tugevale teisele poolajale alistati Tartu Ravens Futsal 5:2.

Tartus EMÜ Spordihoones peetud kohtumist asus juhtima kohalik meeskond, kui Temari Nuuma saatis palli mööda maad postipõrkest väravasse. Mängu kümnendal minutil õnnestus Viimsi jalule seada viik tänu Sergei Kostinile, kes lõpetas poolkiire kontrarünnaku resultatiivselt. Avapoolajal sai näha veel kahte väravat. Esmalt viis Nikita Andreev Viimsi 2:1 juhtima. Premium liigas karjääri jooksul 117 väravat kirja saanud ründaja suunas palli osavalt ühe puutega võrku. Minutiga oli tablool aga taas viik tänu Nuuma teisele tabamusele.

Vaheajapausilt naasis edukamalt Viimsi. Mängu 31. minutil viis Edwin Stüfi varbalöök valitseva meistri kohtumist juhtima. Seejärel läks Viimsi oma teed, kui Andreev suurendas meeskonna eduseisu ning Artur Makarov vormistas lõppseisu.

Viimsi jaoks oli tegemist kolmanda Superkarika võiduga, kui varasemalt ontriumfeeritud 2018. ja 2020. aastal, Ravens mängis finaalis esmakordselt.