18

03.2022

21:59

VIDEO│Viimsi alistas põnevas karikafinaalis lisaajal Cosmose

Meeste saalijalgpalli karikavõistlustel teenis võidu Viimsi FC Smsraha, kui Tallinna FC Cosmose vastu tuldi kaotusseisust välja ja teeniti lisaajal 7:5 võit.

Kohtumist alustas teravamalt Viimsi, kui juba esimesel minutil viis Nikita Filin oma meeskonna juhtima. Viimsi eduseis kestis veidi vähem kui neli minutit, sest Keiber Reyes viigistas. Avapoolajal haarasid mõlemad meeskonnad veel ka eduseisu, kuid vaheajapausile minnes oli Cosmos ees 4:3.

See tähendas, et Viimsi pidi teist poolaega alustama tagaajaja rollis ja selline seis püsis väga pikalt. Kui normaalaega oli jäänud mängida veidi üle minuti, kasutas Viimsi ära arvulise ülekaalu ja viigistas tänu Ervin Stüfi tabamusele.

Väravaid hakkas taas tulema lisaaja teisel poolajal. Esimesena nõelas Viimsi, kui Cosmose mängijate söödueksimuse järel oli resultatiivne Nikita Andreev. Tabloole tuli viigiseis poolteist minutit hiljem, kui Alexander Machado realiseeris trahvilöögi. Mängu viimane sõna jäi siiski karikakaitsjale Viimsile, kui eduseisu taastas Artur Makarov ja lõppseisu vormistas kübaratriki kirja saanud Stüf.