04.2022

14:01

VIDEO│Viimsi ja Cosmos astusid kindla sammuga Coolbet saaliliiga finaali

Coolbet saaliliigas selgusid finalistid, kui esikoha eest hakkavad heitlema Viimsi FC Smsraha ja Tallinna FC Cosmos.

Nädalavahetusel peeti poolfinaalseeria kohtumisi ning seal näitasid Viimsi ja Cosmos kindlat ülekaalu. Viimsi sõitis külla Tartu Ravens Futsal meeskonnale ning juhtis avapoolaja lõpuks kohtumist juba nelja väravaga. Teise poolaja alguses lisati veel üks tabamus ning Temari Nuuma kaks väravat Ravensit mängu tagasi ei toonud, kui lõppskooriks jäi 5:2. Kübaratriki sai võitjate poolelt kirja Nikita Andreev ja kaks väravat sai enda nimele Artur Makarov.

Poolfinaalseeria esimeses kohtumises Cosmosele tugevat vastupanu pakkunud Kohila jäi teises mängus vastastele kindlalt alla. Avapoolaja lõpuks oli seis Cosmose kasuks küll vaid 2:0, kuid teisel poolajal pandi sisse järgmine käik ja lõpuvile kõlades oli tablool nende 7:0 võidunumbrid.