21

05.2022

01:16

VIDEO│Viimsi viis Coolbet saaliliiga finaalseeria otsustava mänguni

Coolbet saaliliigas peeti finaalseeria neljas mäng, kui Viimsi Smsraha alistas koduväljakul Tallinna FC Cosmose 5:3 ja viis seeria otsustava kohtumiseni. Viimane mäng peetakse pühapäeval.

Enne kohtumist oli Cosmosel kirjas kaks võitu, mis tähendas, et reede õhtul peetud mängus oli meeskonnal meistritiitli kindlustamiseks vaja veel ühte õnnestumist. Kodumeeskond Viimsi asus kohtumist juhtima tänu Ervin Stüfi tabamusele. Teise poolaja keskpaigaks olid kõik trumbid siiski Cosmose käes, sest Boriss Poddubnõi, Alexander Machado ja Maksim Babjaki väravate toel juhiti 3:1. Seejärel kerkis Viimsi päästjaks Artur Bõstrov, lüües mõne minutiga kaks väravat ja viies mäng lisaajale. Seal omasid mõlemad meeskonnad häid võimalusi, kuid esimesena nõelas Viimsi läbi Stüfi trahvilöögi. Cosmos proovis küll suurte jõududega viiki püüda, kuid see avas tee omakorda Viimsile ning Stüf vormistas kiirrünnakust võidu.

Seeria otsustav kohtumine toimub pühapäeval, 22. mail algusega kell 19.00 Kiili spordihoones. Otseülekannet mängust näeb EJLTV YouTube’i lehelt.