16

02.2022

10:44

Viimsi alistas põnevuslahingus Ravensi ja liikus finaali

Saalijalgpalli karikavõistluste poolfinaalis peeti tasavägine kohtumine, kui valitsev karikavõitja Viimsi FC Smsraha teenis lisaajal 7:4 võidu Tartu Ravens Futsali üle.

Lähte spordihallis peetud mängus asus Viimsi juhtima kolme ja poole minuti järel, kui Aleksei Titenoki löök leidis tee väravasse. Juhan Kondike tõi küll tabloole viigiseisu, kuid juba 15 sekundit hiljem oli Viimsi jälle peal. Avapoolaja lõpuks oli pealinna klubi eduseis 3:2.

Kuigi Viimsi kasvatas kohe teise poolaja alguses oma väravatearvet, siis Ravens sellest pead norgu ei lasknud. Esmalt tõi Raul Rebane meeskonda vastastele lähemale ning viik sündis normaalaja viimasel minutil läbi Mikk Laasi jala. Lisaajal näitas teravamat minekut Viimsi, kui õnnestus lüüa kolm vastuseta väravat.

Teine finalist selgub täna, kui kell 20.00 on vastamisi Narva United FC II – Tallinna FC Cosmos. Mängu otsepilti näeb ESN TV YouTube’i kanalil.