13

02.2023

11:58

Viimsi alustas naiste Taliturniiri võidukalt

Naiste Taliturniiri B-turniiril peeti pühapäeval, 12. veebruaril esimene kohtumine, kui naiste Meistriliiga uustulnuk Viimsi JK alistas 3:1 Pärnu JK Vapruse.

Viimsi naiskond lõi otsustavad väravad avapoolajal, kui kübaratrikiga tõi kolmeväravalise edu tabloole Kätrin Välba: 16-aastane poolkaitsja oli täpne 13., 34. ja 36. mänguminutil. Vapruse auvärava eest kandis hoolt Elis Krais, kes sai jala valgeks kümme minutit pärast teiseks poolajaks mängu sekkumist.

Naiste Taliturniiri A-turniiril osaleb möödunud hooaja Meistriliiga esinelik: Tallinna FC Flora, Saku Sporting, JK Tallinna Kalev ja JK Tabasalu. B-turniiril on võistlustules mullu tabeli teises pooles lõpetanud Tartu JK Tammeka, Pärnu JK Vaprus, Põlva FC Lootos ning tänavuseks hooajaks Meistriliigasse tõusnud Viimsi JK. Taliturniiril turniiritabelit ei peeta ja üldvõitjat ei selgitata.

Naiste Taliturniir jätkub 22. veebruaril, kui A-turniiril on vastamisi Tallinna FC Flora ja Saku Sporting. Mängude kalendriga on võimalik tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.