25

11.2019

10:44

Viimsi jätkab täiseduga, teisele kohale tõusis Cosmos

Betsafe saaliliigas peeti nädalavahetusel viienda vooru kohtumisi. Liidrite lahingus võõrustas Viimsi FC Smsraha Ida-Virumaalt külla sõitnud Narva Unitedit, kes alistati 8:1.

Viimsi võitis avapoolaja Artur Makarovi, Oleksii Fetko ja Artur Bõstrovi tabamustest 3:0 ning lõi teise poolaja esimese kaheksa ja poole minutiga vastase väravavõrku veel kolm palli, kui täpne oli Oleksandr Sorokin ning oma õhtu teised tabamused said kirja Fetko ja Bõstrov.

Aleksei Titenok (pildil) tegi 34. minutil seisuks 7:0 ning viimase minuti alguses sai oma teise värava kirja Makarov. Narva auvärava lõi 16 sekundit enne lõpusireeni Stanislav Bõstrov.

Viimsi on teeninud esimese viie mänguga maksimaalsed 15 punkti, Narval on kahe kaotuse kõrval teeninud kolm võitu ehk üheksa punkti. Kahe meeskonna vahele mahub tabelis 12 punktiga Tallinna FC Cosmos, kes alistas laupäeval Kehras 4:2 JK Kohila. Uustulnuk Kohila osutas tugevat vastupanu ning Tanel Oeselg viis külalised neljandal minutil ka juhtima. Pavel Rubel suutis seitsmendal minutil viigistada ning Cosmos läks vaheajale 2:1 eduseisus, sest poolaja viimasel minutil tegi skoori Maksim Aleksejev. Sama mees kahekordistas Cosmose eduseisu 24. minutil, kuid Kohila ei andnud alla – 33. minuti alguses tõi Karl-Martin Marrandi külalised kõigest ühe värava kaugusele, kuid 15 sekundit hiljem oli tablool taas Cosmose kaheväravaline eduseis, mil kohtumise viimaseks osutunud värava sai enda nimele Mark Ivanov.

Narvaga võrdselt üheksa punktiga on teeninud tabelis neljandal kohal olev Tartu Ravens Futsal Ares Security, kes oli viimati põnevuslahingus 6:4 parem Tartu Maksimumist. Raul Rebane viis teise minuti alguses võõrustajad ette, kuid minut hiljem viigistas mänguseisu Maksim Mitrofanov. Mait Uusmäe tabamus 12. minuti lõpus viis Maksimumi ka juhtima, kuid Rebase värav 15. minutil viis meeskonnad vaheajale 2:2 viigiseisus.

Maksimum läks teisel poolajal tänu Kait-Kaarel Vaino kahele tabamusele EMÜ Spordihoones toimunud matši ka 4:2 juhtima, kuid Ravensi lõpuspurt algas 30. minuti lõpus, mis esmalt tõi Juhan Kondike võõrustaja ühe värava kaugusele ja minut hiljem viigistas mänguseisu Kenn Laas. 33. minutil viis Temari Nuuma Ravensi juhtima ning 38. minuti alguses lõi kohtumise viimase värava Gevin Kalm.

Sillamäe meeskondade omavahelises matšis võitis Alexela tulemusega 4:1 FC NPM Silmetit. Kohtumise tabamused sündisid teisel poolajal ning Alexela poolelt sai kübaratriki kirja Vitaly Andreev.

Sillamäe Alexela on tabelis kuue punktiga viies, kolm punkti on teeninud nii Maksimum kui ka FC NPM Silmet. Kohilal on seni punktiarve avamata.

Kuuenda vooru kohtumised toimuvad tuleval laupäeval, kui vastamisi lähevad Kohila – Maksimum, Viimsi – NPM Silmet, Alexela – Ravens ja Cosmos – Narva.